tel.: 609108114
Producenci
Zaloguj się
Mały Iluzjonista MAGIK - Magicze Sztuczki 20 trików z DVD seria 1 - Magiczne Rozmaitości DROMADER
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
waga 1 szt.: 0,25kg
MAGICZNE ROZMAITOŚCI
ZESTAW REKWIZYTÓW Z KSIĄŻECZKĄ I PŁYTĄ DVD Z OPISEM DO WYKONANIA
20 SZTUCZEK - SERIA 1 + PŁYTA DVD
MAŁY MAGIK
ZABAWKA PRZEZNACZONA DLA DZIECI JUŻ OD 6 LAT
Zaskocz ciocię dziadka i wujka,
koleżanki ze szkoły i przyjaciół z podwórka.
Poznaj magiczne sztuczki triki i zadania
Zostań iluzjonistą i mistrzem czarowania.
To nie bajka, sam uwierzysz w siebie!
Te Sztuczki Magiczne są właśnie dla Ciebie!
Zestaw Magiczne rozmaitości przeniesie Cię w świat magii, czarów i iluzji. Z nim zwrot "hokus pokus" nabierze realny kształt fantastycznych trików. I Ty zostań adeptem iluzjonistycznych pokazów, dzięki którym dowiesz się jak wykonywać widowiskowe triki i magiczne sztuczki.
Zestaw Małego Magika zawiera oprócz instrukcji w języku polskim płytę DVD z wszystkimi trikami pokazanymi w przyjazny sposób krok po kroku.
Tylko Magiczne Rozmaitości Dromader dostarczają tak dobrze zilustrowane Magiczne Sztuczki dzięki dołączonym filmom na płycie DVD.
Zawód iluzjonisty to marzenie nie jednego dziecka. Dzięki zestawom Magiczne Rozmaitości mały magik dowie się jak przygotować triki oraz otrzyma niezbędne akcesoria. Sztuczki iluzjonistyczne są opisane w szczegółowej i ilustrowanej instrukcji. Teraz dziecko będzie mogło przygotować triki i pokazać je rodzinie i kolegom zaskakując towarzystwo.
Dzieci dzięki tej zabawie poznają tajniki iluzji, nauczą się jak odkrywać sztuczki innych iluzjonistów, a może w przyszłości samemu będą mogły wymyślić i zaprezentować trik własnego pomysłu.
Triki proponowane w zestawie są łatwe do opanowania przez małego magika, a jednocześnie widowiskowe i zaskakujące.
Każdy będzie dumny mogąc zaprezentować tak niespotykane umiejętności. Dzięki temu dzieci budują wiarę we własne możliwości i chęć poznawania tajemnic!
Oprócz instrukcji drukowanej możliwe jest obejrzenie prezentacji sztuczek w formie video na DVD.
Tak przygotowany zestaw Małego Magika czyni zeń bardzo atrakcyjny i tajemniczy podarunek dla dzieci pragnących magicznej wiedzy chęci zostania Małym Magikiem.
Świetny mini zestaw dla początkujących.
W zestawie triki:
Znikająca moneta
Ukrywanie monety w dłoni
Ukrywanie monety w dłoni 2
Znikająca moneta 2
Dziurawe monety
Naprawianie monety
Ucieczka monety
Alternatywne zakończenie triku Ucieczka monety
Latające monety
Przenikanie monet
Kto wygra?
Trik z pojemnikiem i monetami
Trik z monetą i ołówkiem
Trik z monetą i ołówkiem 2
Trik z monetą w ruchu
Wrzuć monetę do butelki
Dziura w kieszeni
Wędrująca dwudziestogroszówka
Magia Merlina
Trik z rękawem widza
Tajemnica miliona dolarów
Wielcy politycy



